بررسی Insta360 GO 2 از نگاه سایت ها و متخصصین

1400/08/04
بررسی Insta360 GO 2 از نگاه سایت ها و متخصصین

در اینجا به بررسی Insta360 GO 2 از نگاه 10 سایت مرجع تکنولوژی و افراد مطرح میپردازیم و نظرات آنها در مورد این دوربین اکشن کوچک را ارائه میدهیم.

Insta360 GO 2 با وزن تنها 26.5 گرم، برای ثبت لحظات روزمره عالی است. این دوربین کوچک به شما امکان می‌دهد کلیپ‌هایی را ضبط کنید که قبلاً نمی‌توانستید. هیچ محدودیتی برای اینکه چه عکس هایی خلق کنید وجود ندارد.

در اینجا 10 بررسی تخصصی Insta360 GO 2 ، کوچکترین دوربین اکشن (دوربین ورزشی) جهان آورده شده است.

از نگاه CNET : هیجان انگیز برای زندگی شما

جاشوا گلدمن، ویراستار CNET Reviews می گوید: این دوربین فوق العاده کوچک می‌تواند خلاقیت شما را با کمک لوازم جانبی هوشمندانه‌اش برانگیزد.

Mr. WhosetheBoss : یک ابزار جذاب گوشی هوشمند

حتی پس از فیلمبرداری، می توانید نسبت تصویر را کاملاً تغییر دهید. از یک کلیپ میتوانید به YouTube یا Instagram Stories تغییر سایز داده و ویدئو خود را تبدیل به سایز دلخواه کنید.

بررسی Insta360 GO 2 از نگاه سایت ها و متخصصین

MakeUseOf : اگر در سال 2021 یک دوربین بخرید، باید این دوربین باشد

MakeUseOf در بررسی خود به Insta360 GO 2 امتیاز 9.50/10 داده است که امتیاز بالایی میباشد.
سهولت استفاده، فرمت کوچک و انتخاب هوشمندانه روش‌های عکاسی و فیلمبرداری، Insta360 GO 2 را به یک خرید ضروری تبدیل کرده است.

دانیل شیفر:  کوچکترین دوربین!

دوربین در ثبت تصاویر در همه جنبه ها شگفت انگیزی عمل میکند.

اجازه ندهید اندازه آن شما را فریب دهد. این دوربین اکشن کوچک می‌تواند ویدیوهای بسیار شگفت‌انگیزی را ثبت کند. دانیل، سازنده ویدیوی حرفه‌ای، به شما میگوید که چگونه با GO 2، به لطف اندازه کوچک و بهترین تثبیت‌کننده در کلاس خود، فیلمهایی شبیه به فیلمهای سینمایی بگیرید.

Tech Radar: پیشرفت بزرگی نسبت به نسخه قبلی خود

به عنوان یک دوربین میتواند تمامی نیازهای شما را در تمامی جنبه ها برطرف کند.

بررسی Insta360 GO 2 از نگاه سایت ها و متخصصین

Benn TK : قدرت فوق العاده برای ثبت یک روز!

اگر به دنبال الهام گرفتن برای فیلمبرداری ویدیوی خلاقانه خود هستید، بیشتر از این به دنبال آن نباشید زیرا این دوربین کوچک، فیلمهای واقعاً شگفت‌انگیزی می‌سازد. ویرایش بدون هیچ ایراد و بسیار ساده، کیفیت شگفت‌انگیز و ….

Potato Jet : دوربینی با ارتقاء عمده!

Potato Jet یکی از معتبرترین و دوست داشتنی ترین بررسی کنندگان فناوری است. او GO 2 را در نور کم، روی پهپاد، دوچرخه و موارد دیگر آزمایش کرده است. هر چیزی که بخواهید از جمله تایم لپس، نصب و راه اندازی، کیفیت تصویر، تثبیت کننده و صدا توسط او بررسی شده است و امتیاز خوبی دریافت کرده است.

DIY Photography : یک دوربین شگفت انگیز

در بررسی Insta360 GO 2، جان آلدرد به اشتراک می‌گذارد که چرا Insta360 GO 2 به بخشی از جریان کار ویدیویی او برای گرفتن کلیپ‌های پشت صحنه و سایر عکس‌ها تبدیل شده است.

“عکس‌هایی که در غیر این صورت نمی‌توانستم آن‌ها را به راحتی یا احتمالاً اصلاً ثبت کنم.”

دیوید منینگ: چیزی که انتظارش را نداشتم

“این به معنای واقعی کلمه یک روش جذاب برای ضبط زندگی من است.”

بن اشمانکه: 5 ماه بعد!

قبلاً گفته‌ام، دوربین‌های کمی وجود دارد که عکاسی با آن سرگرم‌کننده است. با GO 2 من واقعا از سرعت و آسانی ضبط آن لذت می‌برم.

iPhonedo : به جایی می رود که هیچ دوربین اکشن دیگری نمی تواند

GO 2 به شما امکان می‌دهد ابتدا عکس بگیرید و بعداً کادربندی کنید. اندازه کوچک دوربین عکس‌های دیوانه کننده را ممکن می‌کند. دوربین به اندازه‌ای کوچک است که می‌توان آن را در شکافی در جاده قرار داد و از عبور خودرو ها فیلمبرداری کرد.

بررسی Insta360 GO 2 از نگاه سایت ها و متخصصین

جهت بررسی دقیقتر و خرید دوربین Insta360 Go 2  اینجا کلیک کنید .